Seyahatçilerin Vazgeçilmezi Bavul.com'un Tasarımı Yenilendi

Seyahatçilerin Vazgeçilmezi Bavul.com'un Tasarımı Yenilendi

150 binden fazla oteli bünyesinde bulunduran seyahatçilerin vazgeçilmezi Bavul.com tasarımını tamamen yenileyerek kullanıcılarına daha iyi ve pratik hizmet vermeye başladı. Bildiğiniz üzere Turkcell'in seyahat asistanı olan Bavul.com bir süre önce Paravion tarafından satın alınmıştı ve ilk değişiklik hemen ardından geldi.

Çok daha sade ve kullanımı kolay bir arayüze kavuşan site üzerindeki işlemlerinizi artık hem daha kısa sürede hem de daha kolay gerçekleştirebiliyorsunuz. Otel ve uçak rezervasyonları yapmanızı sağlayan sitenin tasarımıyla birlikte sunmuş olduğu servislerin sayısı da arttırıldı. Bavul.com'a girerek artık havaalanı transferi, seyahat sigortası ve vize işlemlerini de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yeni tasarım ile birlikte getirilen blog üzerinde de yaklaşık 100 şehire ait gezilmesi ve görülmesi gereken yerler yer alıyor. bunun dışında bu şehirlerde özel olarak neler yiyebilirsiniz yine Bavul.com'un bloğundan görebiliyorsunuz.

Oldukça büyük bir servis sağlamasına rağmen Türkiye'de 7 kişiden oluşan bir ekip ile çalışan Bavul.com, yurtdışından destek sağlayan diğer 7 çalışanı da dahil olunca toplam 14 kişilik bir ekibe sahip. Sitenin el değiştirmesinin hemen ardından büyük değişiklikler yaşanan sitede yeni tasarımla birlikte yeni tatil fırsatları da anasayfa da yer alacak. Böylece ziyaretçiler bu fırsatlar ve açık arttırmalar sayesinde akıllarından bile geçmeyecek kadar küçük miktarlar ile hayallerini süsleyen seyahat ve tatillere gidebilecekler.

Hali hazırda mobil uygulamaları bulunan Bavul.com'un Android ve iOS uygulamaları da 2015 yılının gelmesi ile birlikte yenilenecek. Muhtemelen 2015 yılının ilk 3 ayında güncellenecek olan uygulamaların haberini de sizlerle paylaşacağız. Bavul.com kullanıyorsanız ve arkadaşlarınızın da bu siteden haberi olmasını istiyorsanız haberimizi sevdikleriniz ile sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.

HTC Desire Eye Türkiye'de Satışa Sunuldu

YORUMLAR