Shazam, Rdio Kullanıcılarını Düşünüyor

Shazam, Rdio Kullanıcılarını Düşünüyor

Müzik severlerin en çok kullandığı uygulamalardan biri olan Shazam'dan güzel sürpriz bugün geldi. Söz konusu uygulama, Rdio kullanıcıları için kendi ara yüzünü ve özelliklerini değiştiriyor, geliştiriyor.

Geçtiğimiz pazartesi açıklanan bu güncelleme artık aktif. Söz konusu Shazam'da zaten daha önce Rdio kullanıcıları işlem yapabiliyordu, fakat bunu yapabilmeleri için tekrar Rdio'ya giriş yapmaları gerekiyordu. Şimdi ise artık böyle bir durum yok, Rdio kullanıcıları uygulama üzerinden tüm parçaları çalabilecekler. 

Artık, bir parçayı tespit ettikten sonra eğer sınırsız Rdio kullanıcısıysanız tüm parçayı Shazam'ı terk etmeden dinleyebileceksiniz. 

Tüm bunların yanında ayrıca Shazam, Rdio kullanıcılarının şarkı listelerini de görebilecek ve buna göre dinletebilecek. 

Ayrıca yeni güncelleme ile birlikte Facebook ile yapılan senkronizasyon olaylarının da iyileştirildiği duyuruldu. Bu konudaki bu iyileştirmeler, önümüzdeki haftalarda Android için de gelmiş olacak.

Siz Shazam kullanıyor musunuz? Eğer hala kullanmıyorsanız, aşağıdaki linklerden Shazam'ı edinebilir ve ismini bilmediğiniz bir şarkıyı öğrenmek için artık binbir yola başvurmak zorunda kalmayabilirsiniz. 

Bizimle kalın.

Shazam, 5 Milyardan Fazla Şarkı Etiketledi

YORUMLAR