Sinirli Tüketici Apple Store’da iPhone ve iPad’leri Parçaladı

Sinirli Tüketici Apple Store’da iPhone ve iPad’leri Parçaladı

Fransa’da sinirli bir tüketici Dijon’da bulunan Apple Store’a girerek sergilenmiş iPad, MacBook ve iPhone’ları ezerek parçalamaya başladı.

Bir cinnet anını andıran durum mağazadakiler tarafından cep telefonuyla kayıt edildi. Mağazadaki iPhone ve iPad’lere hiç acımayan sinirli müşterinin, “Apple Avrupa tüketici haklarını ihlal eden bir şirkettir, bana paramı geri ödemediler, bana zararımı geri ödemeyi reddettiler. Bana paramı geri verin aksi takdir işte bunlar olacak” diye bağırarak stantlarda duran teşhir ürünlerini vurarak parçalamaya başlıyor.

Etraftaki müşterilerin son derece sakin olduğu ancak sinirli adama karşı temkinli oldukları da videoya yansımış. Bir süre cihazlara zarar vermeye gayret eden sinirli müşteri bir süre sonra alışveriş merkezinin güvenlik görevlileri tarafından mağazadan uzaklaştırılıyor. Ancak şahıs Apple Store’un bulunduğu katta güvenlik görevlileri ile gerginlik yaşamaya devam ediyor. Sonunda polis tarafından götürülen sinirli adamın bu saldırıyı neden yaptığı çok net olarak bilinemedi. 

Otomobil Üreticileri Apple ve Google Elektrikli Arabalarına Karşı Birleşiyor

iPhone 7 Patladı Haberi İnternette Hızla Yayıldı

YORUMLAR