Şirket Kuracaklara İsim Öneren Web Sitesi

Şirketinizi kurarken ona bir de web sitesi adını bulmak için günlerce sıkıntı yaşamanızı istemeyen Naminum.com sıkıntınızı giderebilir.

Şirket Kuracaklara İsim Öneren Web Sitesi

Etkileyici bir isim bularak şirketin geleceğini ve bilinirliğini garanti almak önemli. Google üzerinden arama yaparken kullanmaya karar verdiğiniz ismin daha önce kullanılmış olduğu görmek sıkıcı olabiliyor. Şirketinizi kurarken ona bir de web sitesi adını bulmak için günlerce sıkıntı yaşamanızı istemeyen Naminum.com size bu noktada yardımcı oluyor. 

Bir şirketin kurumsal olarak ticaret hayatıyla bütünleşebilmesi için seçilen ismin akılda kalabilen, yaptığı işle uyum sağlayabilen ve marka olmaya elverişli olmasına dikkat edilir. Özellikle bir web sitesi kurarken seçeceğiniz ismin daha önceden alınmamış ve kullanılmıyor olması da çok önemli.

Naminum bu konuda öneriler getirerek seçme şansınızı artırıyor. Naminum önerge çubuğuna bir ya da birden fazla isim yazmanızı istiyor ve daha sonra olasılıkları sıralıyor. Sistem girdiğiniz tüm isimlerim içinde bulunan harf ve kelime dizinlerinin birbiriyle karşılaştırılarak olasılıklar yaratması şeklinde çalışıyor.


Böylelikle şirketiniz için Google üzerinden arama yaparken işiniz kolaylaşıyor. Böylelikle isim aramak için saatler kaybetmemenizi ve diğer işlere yönelmenize de olanak tanıyor.

 

TL Simgesi Kurma Programı

Kimlik Programı

 

YORUMLAR