Sizce Küçük Dostlarınıza da Akıllı Cihaz Almanın Zamanı Gelmedi mi?

Sizce Küçük Dostlarınıza da Akıllı Cihaz Almanın Zamanı Gelmedi mi?

Egzersiz yaparken, çocuklarımıza bakarken ve hemen hemen rutin olan her işimizde akıllı telefonlara ve buna bağlı olarak uygulamalar kullanıyoruz. Öte yandan ev hayvanlarının da ilgiye ve dikkate ihtiyaçları var. İşte karşınızda Motorola'dan Scout 5000

Scout 5000 şimdilik köpek besleyenlerin çok işine yarayacak bir cihaz. Kendi içinde bulundurduğu video kayıt, hoparlör ve ses kayıt cihazı sayesinde siz uzaktayken bile köpeğinize emirler verebiliyor onu kontrol edebiliyorsunuz. Köpeğinizi dolaştırırken karşılaşabileceğiniz tüm zorlukların üzerinden Scout 5000 ile gelmek mümkün. 

Arazi yürüyüşlerinde görüş alanınızdan uzaklaşan hayvanın nerede olduğunu ve ne yaptığını cihazın üzerindeki video kamerayla takip etmeniz mümkün. Böylelikle telefonunuza kurduğunuz bir uygulama sayesinde köpeğinizin nerede olduğunuzu görerek, ne kadar uzakta olursa olsun komutlarınızı duyması mümkün oluyor. 

720p kalitesinde görüntü işleyebilen Scout 5000, açık arazide ya da kalabalık caddelerde evcil hayvanınızla iletişimi kaybederseniz hemen kullanmak isteyebileceğiniz bir cihaz. Scout 5000 tüm hayvan besleyenler için bir cankurtaran simidi gibi. 

Evde yalnız bıraktığınız zaman bile köpeğinizin kendini nasıl meşgul ettiğini izleyerek yaramazlık yapmasını ve ortalığı dağıtmasını artık önleyebilirsiniz. Kedisevenler üzülmesin, Motorola küçük boyutlu bir elektronik tasma olan Scout 2500’ü kediler için geliştiriyor. Yazın piyasaya çıkacak olan ürünlerin ikisinin de satış fiyatı 99 dolar olacak.

Evcil Hayvan Sahiplerinin Kullanabileceği 8 Android Uygulaması

Motorola Connect Tanıtım Videosu

Motorola Droid Turbo Tanıtıldı

YORUMLAR