Snapchat, Arkadaş Grupları ve Aileler İçin 'Özel Hikayeler' Özelliği Kazandı

Snapchat, Arkadaş Grupları ve Aileler İçin 'Özel Hikayeler' Özelliği Kazandı

Popüler sosyal medya platformu Snapchat, belirli arkadaş grupları ve aileler için özel hikayeler oluşturma özelliğini kazandı. Bir coğrafi bölgede bulunan kişileri ve arkadaşları yönetme becerisi de kazanan uygulama, insanların daha fazla özel alana sahip olmasına imkan verecek.

Snapchat'in yeni özel hikayeler özelliği, normal Snapchat Hikayeleri gibi çalışacak, ancak gruptaki hiç kimse 24 saat boyunca herhangi bir güncelleme atmazsa tamamen kaybolacak. Doğum günleri ve düğün gibi özel günler için çok uygun olabilir. Kullanıcılar kendi başına 3 özel öykü oluşturabilir ve başkaları tarafından oluşturulan gruplara sınırsız katılım sağlayabilir. 

Bu özellik Snapchat'i özel etkinliklerde ve seyahatlerde kullanmak isteyenler için oldukça iyi bir gelişme diyebilriiz. Snapchat kullanıcılarının uygulama deneyimine başka bir boyut ekleyecek Özel Hikayeler, şirketin klon rakiplerinin bir adım önüne geçmesine de yardımcı olabilir.

Snapchat Özel Hikayeler bugün iOS işletim sistemine sahip cihazlara sunuldu. Android'deki Snapchat kullanıcılarına da kısa süre içinde verilmesi bekleniyor.

Snapchat Kullanıcılarının Bilmesi Gereken 12 Sürpriz Özellik

Snapchat Yeni Yaratıcı Özelliklerini Tanıttı

YORUMLAR