Snapchat Hikayeniz Sizi İş Sahibi Yapabilir

Snapchat Hikayeniz Sizi İş Sahibi Yapabilir

Sadece sosyal medya hesabı kullanarak iş bulabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Amerikalı bir ajans bunu gerçek kıldı ve bazı Snapchat kullanıcılarını işe almaya başladı.

Geleneksel medyanın artık yavaş yavaş yok olduğu, yerine sosyal medya araçlarıyla bireysel medyanın zirveye oturduğu bir çağda yaşıyoruz. Facebook, Twitter, Instagram ve Snapchat gibi ünlü uygulamalar artık bireylerin ünlü olup da para kazanmasını daha da kolaylaştırıyor. Space150 adlı Amerikalı ajans, Snapchat kullanıcıları için bir takım iş fırsatları yaratıyor ve bu kullanıcılara staj için fırsat veriyor.

Snapchat kullanarak nasıl iş sahibi olursunuz?

Snapchat'in filtre seçeneğiyle kullanıcıların harikalar yarattığını farkeden Space150, farklı şehirlerdeki ofislerinde stajyerler için çoktan yer ayırmış durumda. Peki ya bu stajyerlerin bu iş için ne yapması gerekiyor? 

Space150'in Snapchat hesabından her kullanıcı, kendilerine verilen müşteri firma için "2020 yılı" konulu Snap'ler hazırlayacak; bu müşteri firmalar arasında Sony, Disney, Nike ve Amex gibi bir sürü ünlü firma da var. Tabii ki günlük 100 milyon kullanıcısı olan Snapchat'te bu bile bir rekabet yaratacaktır.

Space150'nin daha önce de Snapchat üzerinden böyle bir iş alımı yaptığı biliniyor. Eğer siz de Snapchat yaratıcılığınıza ve hikayelerinize güveniyorsanız, Space150'ye ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Snapchat Kendi Akıllı Gözlüğünü Geliştiriyor

Snapchat Kullanıcılarının Bilmesi Gereken 12 Sürpriz Özellik

YORUMLAR