Snapchat ile Müzikli Video Devri Başladı

Snapchat ile Müzikli Video Devri Başladı

Snapchat kullanıcıları artık partilerde daha aktif videolar çekebilecek. Snapchat uygulamasına o anda başka bir uygulamadan çalan müziğin eklenebiliyor olma özelliği getirildi. Snapchat'e video çekerken iTunes, Spotify, SoundCloud ya da benzeri istediğiniz müzik uygulamasından müzik de ekleyebileceksiniz. Bugün indireceğiniz Snapchat uygulaması bu özelliği kapsıyor olacak. Yenilik şimdilik iPhone kullanıcılarını kapsıyor. 

Eğer çektiğiniz videoda konuşmayacaksanız Snapchat size oldukça yüksek sesle müzik kaydetmenize olanak veriyor. Bu noktada konuşmak isterseniz biraz yüksek sesle konuşmanızı tavsiye ediyor. Müzikli Snap'ler yaratmak ikinci bir cihaza ihtiyaç duymadan kullanılabilecek bu özellik ile artık SnapChat Hikayeleri'nin daha eğlenceli ve renkli olacağı kesin. 

Snapchat’e eklenen bu özellik ile daha eğlenceli Vine videolar çekileceği ve sosyal paylaşımların daha yaratıcı hale geleceği kesin. Eskiden Vine video çekilirken iPhone'un müzik akışını durdurması durumu da ortadan kalkmış oluyor.

Snapchat'in video ve müzik birleşimini birkaç adım daha öteye taşıyabilecek yenilikler yapabileceği de konuşuluyor.

Snapchat'in Yeni Özelliği: Discover

Snapchat, Kullanıcılarını Uyarıyor!

Snapchat Hikayeleri Tanıtım Videosu

YORUMLAR