Sonunda Xiaomi, Türkiye Pazarına Girme Kararı Aldı

Sonunda Xiaomi, Türkiye Pazarına Girme Kararı Aldı

Uzakdoğu'nun parlayan yıldızı Xiaomi sonunda Türkiye pazarına girme kararını açıkladı. Son derece ekonomik fiyatlarla ve oldukça dikkat çekici teknik özelliklerle bezeli Çinli dev marka Xiaomi, Türk mobil telefon pazarından oldukça umutlu.

Hürriyet gazetesinde bugün yayınlanan bir habere göre, Xiaomi telefonları Türkiye'de, Doğa Mobil İletişim Teknolojileri A.Ş.’nin resmi distribütörlüğü tarafından pazarlanarak temsil edilecek.

Her ne kadar Xiaomi, Çin sınırları dışında fazla bir varlık göstermemeye gayret etse de Türkiye pazarını kendine hedef olarak seçmiş durumda. Çoğu okuyucularımız "Doğa" ismini Türkiye'de Doğa Koleji ile eğitim sektöründe ve Doğa Bilişim ile bilişim sektöründe varlık gösteren bir kurum olarak hatırlayabilirler. Yeni üstlendiği distribütörlük sorumluluğuyla Doğa Mobil İletişim Teknolojileri A.Ş., pazarda daha güvenli ve garantili hizmet verecek ve Xiaomi'nin marka değerinin sınırlarımız içinde tercih edilebilirliğini artıracak.

Teknoloji yayınlarında hızla yayılan bu habere göre, Xiaomi'nin Türkiye sınırları içindeki resmi satışları birkaç ay içinde başlayacak. Detayları sizlerle paylaşmaya devem edeceğiz.

Beklenen Telefon Xiaomi Mi6 Raflarda Yerini Alıyor: İşte Fiyatı!

Xiaomi Rakiplerini Kızıştırıyor: İşte Xiaomi'nin Yeni Tableti Mi Pad 3

Xiaomi 10 Dakikada Satış Rekoru Kırdı

YORUMLAR