Sony Mobil Cihazlar 2018'de Çok Değişecekler

Sony tarz değiştirecek

Size "Sony mobil telefonları nasıl bilirdiniz?" diye sorsalar, büyük olasılıkla dış görünümleri hakkında "Standart biliriz" cevabını düşünmeden verebilirsiniz.

Aslında bu çok da yanlış bir ifade olmaz, ama artık bu durum değişmek üzere. Japon teknoloji firması Sony, uzun süredir OmniBalance çerçeve tasarımı üzerinde ısrarcı bir tutum izleyerek ufak güncellemeler yapıyordu. Her ne kadar hemen göze batan değişikler olmasa da firmanın, her an büyük değişikler yapmayacağı da kesin değildi. Sanırız, artık o beklenen an yaklaşıyor. Sony büyük bir değişikliğe hazırlanıyor.

Sony'nin mobil telefonlarında sadece minik değişikler yapması, aslında uzun süredir kullanıcıları rahatsız ediyordu. Bu hoşnutsuzluk, sonunda şirketi radikal değişikliklere itecek gibi görünüyor. Zaten Sony'de, OmniBalance çerçeve tasarımını yavaşca bir kenara bırakmaya hazırlanıyor.

Bildiğimiz gibi Sony, genel olarak katıldığı IFA ve MWC etkinliklerinde yeni telefonlarını sergiliyordu. Sony'nin bu yeni verdiği değişiklik kararı, 2018 MWC Fuarında ortaya çıkacak gibi görünüyor. Yani sıkı durun, henüz kesin tarihleri bile belli olmayan 2018 MVC Fuarında, Sony'den gelmesi muhtemel çok özel bir sürprizle karşılaşmamız oldukça mümkün görünüyor.

YORUMLAR