Sony Özçekim Telefonuna Parfüm Şekli Verdi

Sony Özçekim Telefonuna Parfüm Şekli Verdi

Farklı teknolojilerle ismini sıkça duyduğumuz Sony, yine yapacağını yaptı ve Parfüm kutusuna benzeyen telefonunu ortaya çıktı. Teknolojinin başarılı şirketlerinden olan Sony rahat bir şekilde özçekim yapabileceğiniz parfüm şişesini piyasaya sürecek.

Sony'nin farklı tasarıma sahip telefon kullanıcılarını sevindirecek bu adımı oldukça konuşulacak gibi. Bildiğiniz üzere aylar önce başlayan "Selfie" çılgınlığına yabancı kelime olması yüzünden TDK "özçekim" adını kullanmamızı önermişti. Özçekim'in bu kadar kanımıza işlemesinden sonra telefon firmaları arka kameralarını değil ön kameralarını geliştirmeye başladı. Daha önce görüntülü konuşma için yapılan ön kameralar adeta özçekim aracı oldu. Hal böyle olunca Sony'de gündeme ayak uydurup böyle bir telefon üretecek.

Henüz resmi bir açıklama gelmemesine rağmen bu telefonun çıkacağı haberi tüm teknoloji sitelerine yayılmış durumda. Resmi de elimizde olduğuna göre telefonun üretilmemesi için hiç bir sebep yok.

Sıradışı Özçekim Telefonunun Özellikleri:

  • Wi-Fi, NFC gibi kablosuz bağlantılar.
  • 260 derece dönebilen kaliteli özçekim kamerası.
  • 57.7x125x20.1 boyutlarında.
  • SD kart ile arttırılabilir depolama alanı.

Bu telefonun parfüme benzemesi oldukça ilgi çekti. Fakat cihazın üst bölümünün parfüm şeklinde olup, gövde bölümünün sade bırakılması biraz garip bir görüntüye neden olmuş.

Sony son anda bir açıklama yapmazsa ilerleyen günlerde bu telefonu Tamindirelim!

Geleneksel Tasarımlı Google Glass Geliyor

Haftanın Android Oyunu: Z Hunter - War of The Dead

YORUMLAR