Sony, PS4 Pro'yu Naklen Yayında Un Ufak Etti!

Sony, PS4 Pro'yu Naklen Yayında Un Ufak Etti!

Ülkemizde 10 Kasım itibariyle 4K ve HDR görüntü desteğiyle çıkış yapan PS4 Pro'yu paramparça ettiler hatta en ufak vidasına kadar söktüler. Sony, Youtube kanalları üzerinden yayınladığı bir videoda PS4 Pro'yu nasıl un ufak ettiklerini de gösterdi. Bu mini dokümanter aslında Playstation 4 Pro'nun kolayca tamir edilebileceğinin de bir göstergesi.

PS4 Pro, Türkiye'de 1699 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Yeni nesil konsol, kullanıcılara daha yüksek çözünürlük, daha detaylı görüntü ve daha yüksek kare hızı sunuyor. Sağlanan destek ile beraber kullanıcılar oyunlarda 4K deneyimini yaşıyorlar. Ayrıca, sunulan deneyim sadece oyunlar için değil, filmler, diziler ve videolar için de de geçerli. Netflix ve Youtube, Playstation 4 Pro sunulan bu destek sayesinde kullanıcılara daha kaliteli eğlence hizmeti verebiliyor.

PS4 Slim çıkış yaptığında bir Youtube kanalı konsolu parçalarına ayırmış ve bu video oldukça ilgi çekmişti. Bumu değerlendiren Sony, bu görevi devir aldı ve yeni konsolun çıkmasıyla birlikte parçalama videosunu kendi hazırladı. Bir Sony görevlisi, yaklaşık 13 dakika süren videoda PS4 Pro'yu un ufak etti. Bluetooth alıcısından, butonlarına kadar konsolu tamamiyle parçalarına ayırdı. İşin güzel tarafı, bu işi yaparken hangi parçanın ne işe yaradığını, 4K teknolojisinin nereden geldiğini de anlatmaktan geri durmadı. Böylece Sony, Playstation 4 Pro'nun teknolojik anatomisini de kullanıcılarla paylaşmış oldu. Hem de oldukça profesyonel bir prodüksiyonla.

Videoyu izlerken belki biraz içiniz burkulacak ama yine de merakınızı kesinlikle gidereceğinden de eminiz. PS4 Pro'nun iç organlarını merak ediyorsanız; videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

PS4 Slim'i Un Ufak Ettiler!

PS4 Pro'nun Teknik Özellikleri

YORUMLAR