Sony Xperia 2 Hakkında İlginç Detaylar Ortaya Çıktı

Hem tasarımı hem de donanım özellikleriyle birçok kullanıcıyı kendsiine çekmeyi başaran Sony şirketi yeni akıllı telefonu olan Xperia 2 modeli ile karşımıza çıkıyor. Sony Xperia 1 modeli her ne kadar hızlı bir giriş yapmış olsa bile yine de istenilen başarıyı elde edemedi. İşte haberimizin detayları.

Bu yeni model; 6,1 inç 21: 9 ekran/gövde oranına sahip bir ön panel ile birlikte kullanıcılarla buluşacak. Şirket bilindiği üzere daha çok keskin modeller kullanıyor ve böylece ilgiyi arttırmaya çalışıyor. Böylece tasarım açısından kendisini vazgeçilmez konuma getirmeye gayret ediyor.

Sony Xperia 2 hangi özelliklerle gelecek?

Bu akıllı telefon modelinde en fazla dikkat çeken yönlerden birisi de 4K çekim özelliği oldu. Bilindiği üzere akıllı telefonlarda 4K çekim tekniğinin kullanması sadece amiral gemilerde görülüyor.

Bu cihaz, 6/8GB RAM ve 128GB dahili depolama gibi bir özelliğe sahip olması sayesinde kullanıcıların hafıza problemi yaşamasını engelleyecek. Akıllı telefonlara çok fazla Google play store uygulamalarını indirilmesi hafızayı ciddi oranda olumsuz etkileyebiliyor. Sony bu olumsuzluğu tamamen giderme çabasında.

Sony marka akıllı telefonlardan herhangi bir tanesini kullanıyor musunuz? Eğer bu akıllı telefon modellerinden bir tanesini almışsanız deneyimlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

YORUMLAR