Sony Xperia M2 ve Xperia M2 Aqua İçin Android 5.1.1 Güncellemesi Yayınlandı

Sony Xperia M2 ve Xperia M2 Aqua İçin Android 5.1.1 Güncellemesi Yayınlandı

Ürettiği Android telefonlar ile kullanıcılar tarafından büyük bir beğeniyle karşılanan Sony, Xperia serisinin peşini asla bırakmıyor. Dev teknoloji şirketi ürettiği telefonlarına düzenli olarak yazılım güncellemesi yapmasıyla oldukça fazla takdir görüyor. Sony’nin listesinde Android'in 5.1.1 güncellemesi için sıra Xperia M2 ve M2 Aqua'ya geldi.

Orta seviye akıllı telefonlar arasında yer alan Xperia M2 ve Xperia M2 Aqua binlerce kullanıcı tarafından kullanıyor. Sony, Android 5.1.1 sürüm güncellemesini bu sefer Xperia M2 ve Xperia M2 Aqua için yayınlamaya başladı. Aslında telefonlar fiyat ve performans oranına göre oldukça iyi ve yeni Android güncellemesinden sonra çok daha iyi hale gelecek.

Sony'nin akıllı telefonlarını kullananları sevindiren bu güncelleme 18.6.A.0.175 yapı numarasını taşıyor. Android 5.1.1 güncellemesiyle birlikte Xperia M2 ve Xperia M2 Aqua'da bulunan önemli bir güvenlik açığı kapatıldı. Bunun yanı sıra tasarımsal değişiklikler ve ufak hızlandırmalar da güncelleme paketi içinde yer alıyor.

Güncelleme her zaman olduğu gibi ilk Avrupa ülkelerinde başlayacak ve zamanla tüm dünyaya dağıtılacak. Türkiye’den ise güncellemeye ulaşmak için biraz beklemenizde fayda var.

İşte Sony Xperia Z5 Premium'un 4K Çözünürlüğe Rağmen 2 Gün Dayanan Bataryasının Sırrı

Sony PlayStation Çıldırdı, Oyun Fiyatlarını Neredeyse Yüzde 80 Ucuzlattı 

YORUMLAR