Sony XPeria Tablet Z'nin Satışa Çıkışı 3 Haziran'a Ertelendi

Sony XPeria Tablet Z'nin Satışa Çıkışı 3 Haziran'a Ertelendi

Sony Xperia Z’nin ardından kısa bir süre sonra tanıtılan Sony Xperia Tablet Z’nin satışa çıkışı beklenildiği gibi gerçekleşmiyor. Zira ürünün tanıtılmasının ve çıkış tarihi verilmesinin üzerinden ciddi bir süre geçmesine rağmen bu gerçekleşmedi. Ürünün raflara gelişi ertelendi.

Sony Xperia Z gibi su ve toza karşı dayanıklı olma özelliklerini bünyesinde bulunduran Xperia Tablet Z’nin daha önce 22 Mayıs tarihinden itibaren satın alınabileceği söylenmişti. Özellikle de Amerika Birleşik Devletleri’nde söz konusu tarihin ardından satın almayı bekleyen potansiyel müşteriler için küçük bir sürpriz gerçekleşti ve tarih ertelendi.

Dört çekirdekli 1.5 GHz frekansında çalışan işlemcisi bulunan ürünün 3 Haziran günü satın alınabileceği açıklandı. Ürünün diğer özelliklerini hatırlayacak olursak 2 GB değerinde RAM birimini ve 1920x1200 piksellik tam HD ekran ekranını söyleyebiliriz.

499 USD etiket fiyatından başlayan seçeneklerle sunulacak olan cihazın Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı ise henüz bilinmiyor.

Gençler velilerden kaçıp Tumblr'a sığınıyor

YORUMLAR