Sony Xperia XZ2’nin Yeni Bir Görüntüsü Ortaya Çıktı

Sony Xperia

Sony’nin akıllı telefon modelleri arasında en üst seviyeye gelecek olan XZ2 modeli ile ilgili birçok söylenti haberi duymuştuk. Yeni gelen ve Xperia XZ2’ye ait olduğu belirtilen sızıntı bir görüntüye göre birçok söylenti doğru çıktı, bu akıllı telefonun neredeyse çerçevesiz bir tasarıma sahip olduğunu görebiliyoruz.

Sony, ekran boyutunu büyütüp çerçeveleri azaltmasına rağmen genel Xperia tasarımına sadık kalmış. Bu akıllı telefonun sağ ve sol taraflarındaki çerçevenin neredeyse yok denilebilecek kadar azaltıldığını görüyoruz.

Xperia XZ2 Sızıntı Fotoğrafı

Slashleaks’e yüklenen bu fotoğrafın gerçekten Xperia XZ2’ye ait olup olmadığı konusunda ise kesin bir şey denilemediğini de belirtmiş olalım. Bu akıllı telefon bu yıl piyasada gördüğümüz Sony Xperia XZ1’in yerine gelecek. Teknik özellikleri konusunda da bir bilgi bulunmayan bu akıllı telefonda, birçok muhtemel rakibinde olduğu gibi Qualcomm Snapdragon 845 yonga seti ve 6 GB RAM gibi oldukça gelişmiş özellikler sunulmasını bekliyoruz.

Sony’nin amiral gemisi olacak olan Xperia XZ2 modeliyle ilgili daha çok bilgiye önümüzdeki CES ve MWC 2018 adlı teknoloji fuarlarında ulaşabileceğiz.

YORUMLAR