Sony Xperia Z2, Z3, ve Z3 Compact Modellerine Android Marshmallow 6.0.1 Güncellemesi Geldi

Sony Xperia Z2, Z3, ve Z3 Compact Modellerine Android Marshmallow 6.0.1 Güncellemesi Geldi

Üretici Sony, Xperia Z2, Z3 ve Z3 Compact modelleri için OTA yoluyla güncelleme vermeye başladı. Üreticiler son modellerinde Android 6.0 Marshmallow güncellemelerini büyük oranda tamamladılar.

Xperia blog sayfasından bu gün verilen habere göre Xperia Z2, Z3 ve Z3 Compact modellerine Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi yayınlandı. Güncelleme içeriğinde şubat ayı güvenlik yaması ve yenilenen kamera ara yüzü yer alıyor. Güncellik doğruluğu yapmak isteyenler için Android 6.0.1 Marshmallow, 23.5.A.0.570 yapı numarasına sahip.

Güncellemeyi almaya başlayan model numaraları; D6503, D6603 ve D5803 şeklinde diğer model numaralarına sahip cihaz sahipleri biraz daha sabretmek zorunda. Eğer belirtilen cihazlardan birine sahipseniz ve güncelleme otomatik olarak başlamadıysa; Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncelleme adımlarını takip ederek cihazınızı güncel yazılıma kavuşturabilirsiniz. Android 6 güncelleme onayı alan diğer Sony cihazlar: Xperia Z3 Tablet, Xperia Z2 Tablet, Xperia M5, Xperia C5 Ultra, Xperia M4 Aqua and Xperia C4 oldular.

Android 6.0 Marshmallow, şu an için en son çıkan amiral gemi diye adlandırılan modeller için verildiğinden, kullanım istatistikleri oldukça düşük.

Sony, Xperia Kullanıcılarına Özel Akıllı Aksesuarlarını Tanıttı

Sony Xperia Z İncelemesi

YORUMLAR