Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Cristiano Ronaldo

Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Cristiano Ronaldo

Dünyaca ünlü futbolcu, son dönemde arka arkaya sosyal medyanın eğlencesi oldu. İlk olarak yeni saç kesimiyle gündeme gelen Cristiano Ronaldo, mizahşörlerin hedefine oturdu.

 

 
Yeni saç modelini kendi sosyal medya hesabından paylaşan Ronaldo, Türk fenomenleri tarafından yapılan 'muavin' benzetmesiyle birbirinden komik photoshoplara malzeme oldu.
 

 
Yetmedi resepsiyonist oldu.
 

 
O da yetmedi 'Arka Sıradakiler' kadrosuna dahil edildi.
 

 
Asker saç kesimini andıran saçlar, tabi ki 'acemi asker' yaftasından da nasibini aldı.
 

 
Türkiye'de benzerine sıkça rastladığımız efsane futbolcuyu, Türk dayıların yanına koyunca da hiç sırıtmadı.
 

 
Tüm bu capsler bir kenarda dursun, asıl bomba ünlü spor giyim markası Nike'tan geldi. Tebrik etmek için yayınladıkları, 'Bu çocuk biliyordu' yazılı ünlü futbolcunun çocukluk fotoğrafında, Ronaldo'nun Adidas markalı kıyafet giyiyor olması sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına girdi.
 

 
Tam yeter artık Ronaldo'dan diyorduk ki, Portekizli futbolcu özel jetinde ettiği dansla da gündeme yeniden oturmayı başardı. 
 
 
Nereyi açsak Ronaldo çıkmasından sıkılmış olabilirsiniz ama efsane sporcu malzeme vermekten sıkılmışa benzemiyor. Geçtiğimiz günlerde de heykeliyle sosyal medyanın diline düşen futbolcunun, yarın uyandığımızda nasıl bir gündemin başrolünde olacağını merakla bekliyoruz.

YORUMLAR