Sosyal Medyanın Yeni Malzemesi Zuckerberg Oldu

Sosyal Medyanın Yeni Malzemesi Zuckerberg Oldu

Mark Zuckerberg, Amerika’nın 50 eyaletini tek tek ziyaret edeceği bir geziye çıktı. Artık Zuckerberg deyince aklınıza göbek marulun gelmediğine eminim. Malum adam sahip olduğu şirketlerin toplam değeriyle hepimizi satın alabilir, aman dikkat!

Gezdiği eyaletlerin yerli halkının ‘normal’ yaşantısına eşlik eden, deneyimlerini fotoğraflayarak paylaşan dahiyi, insanların espri malzemesi yapması çok uzun sürmedi. Öncelikle Zuckerberg’in geçtiğimiz Perşembe günü başlayan gezisinden paylaştığı görüntülerle başlayalım.

Michigan Ford Rouge Fabrikası’nda araba tamir ederken:

Ohio’da uyuşturucu bağımlıları toplantısındayken:

Wisconsin gezisinden kareler:

Zuckerberg’in bu sevimli paylaşımlarına olumlu yaklaşanlar kadar, 2020 seçimlerinde aday olacağı için böyle tavırlara girdiğini söyleyenler ve paylaşımları trolleyenler de oldu. Zuckerberg’in normal bir insan gibi davranmasını saçma bulan bir Twitter hesabı, “Herkes onun zengin olduğunu, yeşil fasulye güveci yemediğini ve Nascar (Kuzey Amerika’ya özgü motosporu) konuşmadığını biliyor” paylaşımında bulundu.

Bir başka kullanıcıysa Zuckerberg’in inek beslediği fotoğrafını, “Merhaba ben Mark Zuckerberg. Boş zamanlarımda protein ünitelerine besin maddeleri sağlamaktan hoşlanırım.” yorumuyla paylaştı.

Beni en çok güldürense Zuckerberg’in yerli halkın sofrasına dahil olduğu resim ile ilgili olarak; “Mark Zuckerbeg her eyalette normal bir aileyi ziyaret edeceğine söz verdi. Aptallar! Genetik örnekleme yapıyor, yakında normallerin modası geçecek!” tweeti oldu.

Zuckerberg bu yolculuğa hangi amaçla çıktı bilinmez, insanların her olay karşısında bulabildikleri mizansen tavır beni oldukça eğlendiriyor. Henüz daha yolculuğunun başında olan dünyaca ünlü dahi, seyahatini tamamlayana kadar daha ne malzemeler çıkacak göreceğiz ve sizlerle paylaşıyor olacağız.

Facebook Biraz Daha Büyürse Patlayacak

Dünyanın En Sosyal Babası Zuckerberg, İkinci Kız Çocuğunun Müjdesini Aldı

YORUMLAR