Spider-Man: Homecoming'in İlk Fragmanı Geldi

Spider-Man: Homecoming'in İlk Fragmanı Geldi

Marvel’ın sevilen karakterlerinden Örümcek Adam, serinin son filmi olan Spider-Man: Homecoming ile tekrar karşımıza çıkıyor. Merakla beklenen filmin fragmanı da nihayet görücüye çıktı. Bizim için tecrübeli, Hollywood için ise hala çiçeği burnunda genç bir süper kahraman olan Peter Parker, serinin her filminde biraz daha gençleştirildi ve bu kez de lise çağında bir öğrenci olacak.

Genç oyuncu kadrosuyla dikkat çeken filmin yönetmenliğini John Watts üstleniyor. Filmin ana karakteri Peter Parker, diğer bir deyişle Örümcek Adam’ı 2016 yılında Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde de olduğu gibi yine Tom Holland canlandırıyor. Ayrıca daha önce Marvel’ın bir diğer karakteri Demir Adam’ı canlandırmış Robert Downey Jr. da yine aynı rolde, yani Tony Stark olarak filmde görev alıyor. Filmin kötü karakteri Vulture (Akbaba) rolünü ise Michael Keaton canlandırıyor.

Fragmanda Yenilmezler’e (Avengers) katılmayı planlayan Peter Parker’ı Tony Stark ile beraber görüyoruz. Peter, kendini kanıtlama çabasında olan bir gençtir. Okul hayatını ve sıradan yaşamını sürdürmek zorunda olmasına rağmen Peter’ın aklında kötülerle savaşmak vardır. Vulture yeni bir düşmanı şehre gönderdiğinde kahramanımız bu fırsatı yakalayacaktır.

Merakla beklenen Örümcek Adam serisinin son filmi Spider-Man: Homecoming, Temmuz 2017’de ülkemizde vizyona girecek. Aşağıdaki videodan fragmanı izleyebilirsiniz:

Örümcek Adam'ın Tüm Marvel Filmlerinde Görüneceği Kesinlik Kazandı

Artık Spider Man Hislerimiz Olabilecek

YORUMLAR