Spotify Açıkladı: Yılbaşı Gecesi En Çok Hangi Şarkıları Dinledik?

Spotify Açıkladı: Yılbaşı Gecesi En Çok Hangi Şarkıları Dinledik?

Geride bıraktığımız yılbaşı akşamı için güzel bir değerlendirme yapan Spotify, ülkemizde yılbaşı gecesi en çok dinlenen şarkıların bir listesini çıkardı. Yerli ve yabancı karışık olmak üzere pek çok popüler şarkı listede yer alırken Demet Akalın'ın Çalkala şarkısı zirvede yer aldı.

Ülkemizin eskimeyen pop şarkıcılarından bir tanesi olan ve her yaz çıkardığı albüm ya da şarkılar ile damgası vuran Demet Akalın, yılbaşı gecesine de damgasını vurarak Spotify üzerinde o gece en çok dinlenen şarkıcı olmayı başardı. Calvin Harris, Major Lazer, Justin Bieber, Robin Schulz ve Adele gibi rakiplerini geride bırakan Akalın, geçtiğimiz günlerde açıklanan 2015'in en çok dinlenen listelerinde de yer alıyordu.

Gelin hep birlikte yılbaşı gecesi en çok dinlediğimiz şarkıyı dinleyip sonrasında 10 şarkıdan oluşan yılbaşı gecesi en çok dinlenen şarkı listesine göz atalım.

İşte Yılbaşı Gecesi En Çok Dinlenen 10 Şarkı:

1. Demet Akalın - Çalkala

2. Calvin Harris - How Deep is Your Love

3. Major Lazer - Lean On

4. Abba - Happy New Year

5. Justin Bieber - Sorry

6. Robin Schulz - Sugar

7. Europe - The Final Countdown

8. Adele - Hello

9. The Weeknd - Can't Feel My Face

10. Drake - Hotline Bling

Listede yer alan tüm şarkılar zaten çıktıkları günden bu yana popüler olmayı başaran şarkılar. Özellikle Calvin Harris'in How Deep is Your Love şarkısı gittiğiniz her yerde duyabildiğiniz şarkılardan bir tanesi haline geldi ama ben sizlerle kendi favorim olan Adele'in Hello şarkısının farklı bir remixini paylaşacağım. Şarkının orijinali listede yer alıyor fakat bence remixi çok daha hoş olmuş.

Şarkıların tamamını Spotify üzerinden dinleyebilirsiniz. Eğer hala Spotify üyesi değilseniz ilk ay ücretsiz olarak kayıt olup bir ay boyunca Spotify deneme şansını elde edebiliyorsunuz. Spotify indirmek için alttaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR