Spotify'da Çevrimdışı Şarkı İndirme Sınırı Yükseltildi

Spotify'a yapılan son güncelleme kapsamında şarkı indirme sınırının yükseltildiği ortaya çıktı. Normalde cihaz başına 3.333 şarkıya izin veren Spotify'ın şarkı sınırının artık 10 bin indirmeye kadar çıkartıldığı dile getirildi.

Geçtiğimiz gün yapılan güncelleme kapsamında önemli bir değişiklik yapan Spotify, çevrimdışı kullanıcılarını sevindirecek gibi gözüküyor. Normal şartlarda tek bir telefonda 3.333 şarkı indirmeye olanak sağlayan şirketin, bu sınırı yükselttiği ifade edildi. Konu hakkındaki açıklama şirket sözcüsünden geldi.

Spotify Lite Özellikler

İlk aşamada birkaç kullanıcının fark ettiği güncelleme kısa süre içerisinde sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Artık çevrimdışıyken 10 bin şarkıya izin veren Spotify'ın yeniliği duyurmama sebebi bilinmiyorken konu hakkında konuşan sözcü, çevrimdışı kullanıcılarını da önemsediklerini aktardı.

Bir hesabı toplamda beş cihazda kullanmaya izin veren Spotify üzerinde artık 10 bin şarkıyı indirme listenize alabilirsiniz. Şu anda hem Android hem de iOS için güncellenen uygulamada sürekli şarkı silmek zorunda kalmayacaksınız gibi görünüyor. Bakalım yeni indirme sınırı kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacak?