Spotify, Windows Phone Uygulamasının da Tasarımı Yenilendi

Spotify, Windows Phone Uygulamasının da Tasarımı Yenilendi

Dünyanın en büyük müzik yayın servislerinden biri olan Spotify, tasarım değişiklikleri yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Web, Android ve iOS uygulamalarının tasarımını değiştirip siyah ağırlıklı yeni bir tasarıam geçen Spotify, şimdi de Windows Phone uygulamasının tasarımını değiştirdi.

Yeni tasarımla birlikte kullanıcı arayüzü değişen Windows Phone uygulamasına uzun süredir beklenen radyo, şarkı arama ve keşfetme özellikleri de eklendi. Yeni hali ile Android ve iOS uygulamalarına biraz daha benzeyen uygulamayı kullanabilmek için hala ücret ödemeniz gerekiyor. Türkiye'ye giriş yaptıktan kısa bir süre sonra Android ve iOS uygulamalarını ücretsiz kullanıma sunan Spotify, Windows Phone uygulamasını ücretli üyelik ile sunmaktadır.

İlk yüklediğinizde 1 aylık(30 gün) ücretsiz tüm özelliklerden yrarlanabileceğiniz Spotify'ın tüm özelliklerinden faydalanmak isterseniz aylık 10 TL ücret ödemeniz gerekiyor. Radyo, şarkı arama ve keşfetme özellikleri Android, iOS ve Web uygulamalarında olmasına rağmen Windows Phone uygulamasında bulunmayan Spotify sonunda kullanıcılara bu özellikleri sunarak daha keyifli ve eğlenceli bir müzik deneyimi yaşamalarını sağlayacak.

Müziksiz yapamam diyorsanız fakat Spotify'ı henüz denemediyseniz hemen aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz indirmenizi ve hemen bir hesap oluşturarak müziğin ritmine kendinizi kaptırmanızı öneririm.

Spotify Android Kullanıcılarının Dünyası Karardı

YORUMLAR