Star Wars'un Artırılmış Gerçeklik Destekli 'Find The Force' Etkinliği Başlıyor

Star Wars'un Artırılmış Gerçeklik Destekli 'Find The Force' Etkinliği Başlıyor

Star Wars Episode VIII: The Last Jedi filmi önümüzdeki Aralık ayında izleyiciyle buluşacak. Merakla beklenen filmin reklam çalışmaları önümüzdeki hafta başlıyor. Disney ve LucasFilm tarafından düzenlenecek küresel bir etkinlikte yeni ürünler Star Wars hayranlarının beğenisine sunulacak. Bizim için en dikkat çekici etkinlik ise 'Find the Force' oldu.

The Force Awakens filminden önce düzenlenen "Force Friday" etkinliğini hatırlıyor musunuz? Bu etkinlik yeni film ile birlikte "Force Friday II" olarak adlandırıldı ve 1 Eylül tarihinde başlayacak. Find the Force (Gücü Bul) etkinliği ise kullanıcılara muhteşem bir artırılmış gerçeklik deneyimi sunacak.

Güce ulaşmak isteyen kullanıcılar 30 ülkede bulunan 20.000 noktada bir bakıma hazine avına çıkacak. Telefonlarına yükleyecekleri resmi Star Wars uygulamasını açacak kullanıcılar, "Find the Force" logosunu taratarak eski ve yeni karakterlerden oluşan benzersiz bir artırılmış gerçeklik deneyimi yaşayacak. 

Ayrıca ekranda beliren karakterlerle fotoğraf çektirebilecek ve sosyal medya platformlarından arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. Aşağıdaki video etkinliğin nasıl olduğunu daha iyi anlamanızı sağlayacaktır:

Star Wars: Battlefront 2'nin Sızdırılan Videosunu Kaçırmayın!

YORUMLAR