Steve Jobs'ın Hayatındaki 'Kayıp Parça' Gün Yüzüne Çıktı

Steve Jobs'ın Hayatındaki 'Kayıp Parça' Gün Yüzüne Çıktı

Steve Jobs'ın Apple'dan ayrıldığı döneme ait en uzun video gün yüzüne çıktı. Video Jobs'ın NeXT şirketine katıldığı döneme ait olup 2 saat 38 dakika uzunluğunda.

Apple dendiği zaman akla ilk gelen efsanevi isim Steve Jobs günümüz teknolojisine yön veren isim olarak biliniyor. Hakkında pek çok film ve belgesel yayınlanan Jobs'ın hiç bilinmeyen bir videosu ortaya çıktı. Kendi şirketi olan Apple'dan kovulduğu döneme ait olan video, Jobs'ın karanlık dönemine ışık tutuyor.

Steve Jobs'ın filmi için araştırma yapan ekip tarafından ortaya çıkarılan video, Jobs'ın hayatındaki önemli bir yere ait. Video'yu ortaya çıkaran ekip, VHS kaydı halinde bulunan video'yu dijital hale getirmeyi başarabilmiş ve YouTube'a yüklemiş. Video kısa zamanda 70 bin izlenmeye ulaşmış durumda. Ortaya çıkarılan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

1988 yılına ait olan videoda Steve Jobs, NeXT şirketine ait bilgisayarı tanıtırken görüntülenmiş. Apple'dan ayrıldıktan sonra sessizliğe gömülen Jobs'ın bu döneme ait her hangi bir görüntüsü yoktu. Böylece Jobs'ın karanlık dönemi de açığa çıkmış oldu.

iPhone'un Çökmesine Neden Olan Bir Hata Daha Bulundu

Apple'dan Samsung'a Darbe!

YORUMLAR