Swarm'da Büyük Yenilik: Özlenen Mayorluk Geri Döndü

Swarm'da Büyük Yenilik: Özlenen Mayorluk Geri Döndü

Geçtiğimiz yıl popüler check-in uygulaması Foursquare büyük bir değişikliğe gitmiş ve uygulamayı ikiye bölüp Swarm'ı yaratmıştı. Yenilenen uygulama ile birlikte pek çok insanın kıyasıya rekabet ettiği Mayor rozeti gitmiş, yerine kişilerin bir mekanda kaç kez check-in yaptığını gösteren rakamlar gelmişti. Özlediğimiz Mayor rozeti bugün itibariyle Swarm uygulamasına yeniden entegre edildi.

Foursquare uygulamasını yenilenmeden önce kullananlar bilirler. Bir mekana gidilir, orada check-in yapılır ve mekana en çok kim gittiyse o 'Mayor' yani muhtar olurdu. İnsanlar gittikleri yerlerin müdavimi kim ve onun önerileri neler daha yakından takip ediyordu. Bu özellik ayrıca çeşitli kampanyaların yapılmasına da olanak tanımıştı.

Bugün yapılan güncellemeyle birlikte Mayor rozeti Swarm'a yeniden geldi. Mayor olunan mekanları alt menüdeki elmas simgesinden takip edebileceğimiz uygulama da bundan böyle insanların daha çok check-in yaptığını görebileceğiz. Bu ünvanın 30 günde bir yenileneceğini ve o ay içerisinde en çok check-in yapanın ünvanı kazanacağını da belirtelim.

Microsoft Yine Kararından Vazgeçti, Kimseye Bedava Windows Yok

Microsoft Hololens'te Uzun Süre Düzeltilemeyecek Bir Hata Saptandı

YORUMLAR