Teknosa Preo P3 Satışa Sunuldu

Teknosa Preo P3 Satışa Sunuldu

Teknosa'nın ZTE markasına yaptırdığı ve kendi ismiyle piyasaya sürdüğü Teknosa Preo'nun ilk iki modeli kullanıcılar tarafından beğenilmişti. Durum böyle olunca Teknosa, Preo P3'ü satışa sunma kararı aldı.

Giriş seviyesi akıllı telefon pazarında yerini alan Preo P3, gündelik işleri halletmek için gayet güzel bir telefon. Preo P3, 1.2 GHz hızında dört çekirdekli MediaTek MT6737 işlemciye ve 2350 mAH’lik bataryaya sahip. 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafızayla gelen Preo P3’te ayrıca, çift SIM kart kullanabilme özelliği var.

Giriş seviyesinde bir telefon olmasına rağmen, Preo P3'te 8MP ve 2MP çözünürlüğünde çift arka kamera yer alıyor. 5 inç'lik HD (1280 x 720) ekran çözünürlüğüne sahip olan telefonda, IPS LCD ekran bulunuyor. Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile gelen Teknosa Preo P3, silver ve gold rengindeki seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Teknosa'nın giriş seviyesindeki telefonu Preo P3, 799 TL fiyat etiketine sahip. Preo P3 bugün itibarıyla TeknoSA mağazaları ve teknosa.com’da satışa sunulmuş durumda.

Rekabet Kurulu Pahalı Oyun Satan Teknosa'ya 18, Vestel'e 8 Milyon TL Ceza Kesti

YORUMLAR