The Punisher'ın 2. Sezonundan Beklenen Fragman Geldi

The Punisher'ın 2. Sezonundan Beklenen Fragman Geldi

Netflix, yayınladığı birkaç teaser’ın ardından, The Punisher’ın ikinci sezonundan ilk fragmanı paylaştı. Sevilen dizinin yeni sezonunda, Frank Castle ile eski arkadaşı Billy Russo arasındaki kanlı savaşa tanıklık edeceğiz.

Fragman, hikaye açısından pek bir şey vermemesine rağmen, ikinci sezonda ana odak noktasının Castle ile Russo arasındaki mücadelenin olduğunu biliyoruz. 

Hatırlayacağınız üzere, birinci sezon finalinde Castle ile Russo karşı karşıya gelmiş ve Russo’nun yüzü korkunç şekilde yaralanmıştı. Orijinal hikayeye göre, bu olayın ardından tüm şehre korku salan bir suç makinesine dönüşecek olan Russo, "Jigsaw" lakabını alacak, ancak fragmanda bu isimden söz edilmiyor. Yine bu ismin, sezon boyunca bir noktada ortaya çıkacağından eminiz.

the punisher 2. sezon fragmanı

Netflix, geçtiğimiz yıl altı Marvel dizisinden üçünü iptal etmişti: Luke Cage, Iron Fist ve Daredevil. Çoğu kişi söz Luke Cage ve Iron Fist ’in “düşük reyting” sebebiyle iptal edildiğini düşünürken, platformun en sevilen yapımlarından Daredevil’ın da iptal edilmesi, akla “Netflix’teki tüm Marvel içerikleri kaldırılıyor mu” sorusunu getirmişti. 

Bir zamanlar Marvel rüzgarının estiği Netflix’te ayakta kalan yalnızca iki dizi var: Jessica Jones ve The Punisher.

Şirket, kütüphanesindeki Marvel temizliğini başlattığında Jessica Jones’un 3. sezonu ve The Punisher’ın 2. sezonu henüz geliştirilme aşamasındaydı. Genel kanı, bu iki dizinin başlamasından kısa bir sonra iptal edileceği yönünde.

Netflix’ten kaldırılan Marvel dizilerinin Disney’in yeni akış platformu Disney +’ta devam edip etmeyeceği ise belirsizliğini koruyor.

The Punisher’ın ikinci sezonu 18 Ocak’ta Netflix’te yayınlanacak.

The Punisher 2. Sezon Fragmanı