Tinder Aşk Robotu Elinizdeki Terden Hayatınızın Aşkını Buluyor

Tinder Aşk Robotu Elinizdeki Terden Hayatınızın Aşkını Buluyor

Popüler arkadaşlık uygulaması Tinder için New York Üniversitesi'nden bir öğrencinin geliştirdiği yeni robot, elinizdeki terden hayatınızın aşkını bulmanızı sağlıyor.

Ülkemizde dahil olmak üzere son zamanların en popüler arkadaşlık uygulaması olmayı başaran Tinder, karşılıklı beğeni yani eşleşme sistemini barındıran bir yapı ile çalışıyor. Belirlediğiniz kriterdeki kişileri karşınıza çıkaran uygulama, beğen ya da beğenme gibi iki seçenek sunarak beğendiklerinizin de sizi beğenmesi durumunda mesajlaşmaya başlamanızı sağlıyor. Tinder ile ilgili daha önce ortaya komik seri beğenme fikirleri ortaya atılmıştı fakat bu seferki robot tam aksine hayatınızın gerçek aşkını bulmanızı sağlıyor.

'True Love Tinder Robot' adını taşıyan bu sistem aslında tam olarak bir robot bile değil. Basit parçalar ve kodlar ile geliştirilen aşk robotu elinizdeki tere göre elinizi analiz ederek beğen beğenme aşamasında sizin yerinize karar veriyor. Tam olarak geçerli sayılabilecek bir ölçümleme yapamayan robot, buna rağmen bilimsel olarak çalışıyor ve yalan makinelerinde kullanılan sistemin oldukça benzerine sahip.

Nicole He'nin geliştirdiği bu robot şu an belki de gerçekten hayatınızın aşkını bulabilmek için yeterli seviyede olmasa da, ilerleyen dönemde geliştirilerek çok daha güzel bir robot haline getirilebilir. Eğer ben hayatımın aşkını bulmak istemiyorum, Tinder'da bir sürü yeni arkadaşlık kurmak istiyorum diyorsanız ise alttaki gibi bir robota ihtiyacınız var demektir.

Henüz Tinder ile tanışmadıysanız Android ve iOS versiyonlarını alttaki indirme bağlantılarını kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Premium versiyona da sahip olan uygulama Premium kullanıcılara ekstra özellikler sunuyor.

YORUMLAR