Tinder Plus Geliyor!

Tinder Plus Geliyor!

Popüler arkadaşlık ve eşleşme uygulaması Tinder için bir süre önce duyurulan ücretli üyelik ile elde edilebilecek özellikleri barındıran Tinder Plus'ın bugün gelmesi bekleniyor. Bölgeden bölgeye uygulanacak olan farklı fiyatlara rağmen aylık olarak yaklaşık 10 Dolar ödeyerek Tinder Plus kullanabileceksiniz.

TechCrunch'ın duyurduğu geliyor haberine göre, Tinder için bugün gelecek güncelleme ile birlikte Tinder Plus kullanmaya başlayabileceğiz. "Rewind" adı verilen yeni özellik sayesinde Tinder Plus üyeleri, geçmiş olduğu bir önceki kullanıcıya geri dönebilecekler. Yanlışla atladığınız kişilere geri dönerek kararınızı değiştirme imkanı veren Tinder Plus, oldukça yararlı olabilir.

Tinder'ı aynı şekilde varolan özellikleri ile kullanmaya devam etmek isteyen kullanıcılar için hiç bir farklılık olmayacak. Tamamen aynı şekilde uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlıklar kurabileceksiniz.

Tinder Plus ile gelecek bir yeni özellik daha ise gideceğiniz yerlerdeki kişileri görebiliyor olmanız. Örneğin benim gibi İzmir'de yaşıyorsanız fakat ertesi gün İstanbul'a seyahat edecekseniz bunu Tinder üzerinde belirterek İstanbul'da yeni arkadaşlar arayabiliyorsunuz. Normalde Tinder sadece bulunduğunuz bölgeyi tarayarak size yakın çevrenizdeki kişileri sunar. Tinder Plus ile gideceğiniz yerdeki kullanıcıları da keşfetme şansınız olacak. Passport olarak adlandırılan bu yeni özellik de oldukça ilgi çekici.

Tinder Plus üyeliğine geçiş yapan Tinder kullanıcıları, gelecekte Tinder'a eklenecek olan reklam gösterimlerini de otomatik olarak şimdiden kaldıracak. Tinder'da şu an için reklam gösterimi bulunmuyor fakat ilerleyen süreçte gösterilmeye başlanacak. Tinder Plus üyeleri ise bu reklamları görmeyecek.

Tinder'ın ne kadar işe yaradığını yada daha önce hiç yeni arkadaşlık edinip edinemediğizi bilmiyorum fakat milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir uygulama olduğu da bir gerçek. Bu nedenle aylık 10 Dolar civarı bir ödeme ile üye olunarak kullanılabilecek bir servis olduğunu düşünüyorum.

Samsung Galaxy S6 Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

YORUMLAR