Tinder'da GIF Mesajlaşma Dönemi Başladı

Tinder'da GIF Mesajlaşma Dönemi Başladı

9 milyardan fazla kişinin tanışmasına vesilen olan popüler arkadaşlık sitesi Tinder’a GIF paylaşma seçeneği geldi. Platformda ruh ikizlerini arayan kişiler artık tanıştıkları kişiyle GIF paylaşımında bulunabilecek.

Dünya genelinde en çok tercih edilen arkadaş bulma sitelerinden Tinder mobil tarafta sürekli güncellemeler alıyor ve bu güncellemeler daha çok performans iyileştirmeleri veya hata düzeltmeleri üzerine değil; kullanıcıların ilgisini çekebilecek yeniliklerden oluşuyor. Uygulamaya kazandırılan son yenilik GIF mesajlaşma oldu. İlk olarak iOS kullanıcılarına açılan GIF paylaşma seçeneği Tinder’ın kendisinin sunduğu GIF’lerden oluşmuyor. Tinder bu özellik için internette hemen her yerde rastladığımız GIF’lerin çıkış noktası Giphy ile anlaşmış. Giphy üzerinde yer alan milyonlarca GIF’i mesaj alanına eklemek te oldukça basit. 

GIF mesajlaşmanın yanı sıra telefondan profil fotoğrafı ekleme, mesaj beğenme, daha büyük emojiler, iPhone 6s ve 6s Plus kullanıcıları için sohbet bağlantılarında Peek ve Pop yenilikleri içeren yeni Tinder’ı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:

Tinder Aşk Robotu Elinizdeki Terden Hayatınızın Aşkını Buluyor

YORUMLAR