Truecaller Uygulaması Honor 8 ile Başlayıp Tüm Huawei’lerde Ön Yüklü Gelecek

Truecaller Uygulaması Honor 8 ile Başlayıp Tüm Huawei’lerde Ön Yüklü Gelecek

Mobil platformların popüler çağrı yönetim uygulamalarından biri olan Truecaller, bundan böyle Huawei’nin varsayılan çağrı uygulaması olacak.

Huawei’nin yeni amiral gemisi Honor 8’ten başlamak üzere, Çinli üreticinin tüm telefonları Truecaller uygulaması ön yüklü olarak raflara yerleşecekler. Truecaller, telefonunuza gelen aramanın hangi kişi ve kurum tarafından yapıldığını gösteren ve istenmeyen aramalardan koruyan bir uygulama ve Türkiye’de yaklaşık 2 milyon kişi tarafından kullanılıyor.

Truecaller Nedir, Ne Yapar?

Truecaller, telefonunuza gelen tüm aramaları yönetebileceğiniz sosyal ağ destekli bir servis olarak popüler oldu ve küresel olarak aylık 500 milyon aramaya ulaşmayı başardı. Uygulamanın aylık aktif kullanıcı sayısını da 100 milyon olduğu söyleniyor. Bu yoğun talep Huawei tarafından hemen değerlendirildi ve uygulama Huawei markasının varsayılan ön yüklü uygulamalar arasına girdi. Böylece İsveçli Truecaller ve Çinli Huawei iş ortaklığına adım attılar.

Truecaller ile telefonunuzu yanıtlamadan önce sizi kimin aradığını görebilir, güncel spam numaraları listesinden faydalanarak istenmeyen aramalara son verebilir, mobil ve sabit hatlar için numara sorgulayabilirsiniz.

YORUMLAR