Tumblr Android Uygulaması Birçok Yeniliği Beraberinde Getirerek Güncellendi

Tumblr Android Uygulaması Birçok Yeniliği Beraberinde Getirerek Güncellendi

Tumblr, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu birçok ülkede oldukça sevilen ve sıkça kullanılan bir blog servisi. Servisin Android uygulaması ise kimi kullanıcıların adeta eli ayağı. Bununla birlikte Tumblr mühendisleri kullanıcıların Android üzerinden daha kolay ve hızlı bir şekilde bloglarını takip etmeleri adeta uygulama üzerinden çalışmalarını sürdürüyorlar ve 3.2 sürümü ile bu konuda ortaya çıkan meyveleri bugün itibariyle kullanıma sundular.

Tumblr Android uygulamasının 3.2 sürümünde, özellikle hız ve kolay içerik girme konusunda birçok yenilik mevcut. Kullanıcılar artık fotoğraflarını çok daha hızlı bir şekilde yayınlayabilecekler. Görselleri Tumblr panosuna eklemek de artık daha hızlı. Diğer yandan kullanıcıların gönderilerini daha hızlı girmeleri için gönderi ekranları baştan aşağı yeniden düzenlenmiş.

Bildirim özelliği üzerinde de birçok yenilik mevcut. Tumblr kullanıcıları gönderilerin beğenilmesi, yorum alması ve bir başka bloga aksettirilmesi halinde bildirim alabilecekler. Bununla birlikte girilen bir gönderinin başarılı bir şekilde yayınlanması ya da yayınlanmaması halinde geri bildirim almak da mümkün kılındı.

Gameloft'tan Yılbaşı Kampanyasından haberiniz var mı? Kaçırmayın!

YORUMLAR