Tumblr iOS Uygulaması da Yeni Arayüze Kavuştu

Tumblr iOS Uygulaması da Yeni Arayüze Kavuştu

Dün sizlere aktardığımız Tumblr'ın Yahoo tarafından satın alınması haberinin üzerinden pek de zaman geçmemişken bu sefer de karşımıza yenilenmiş arayüzü ile Tumblr iOS uygulaması çıktı. Geçtiğimiz ay Android için baştan tasarlanan Tumblr uygulamasının bir benzeri şimdi de iPhone sahipleri için yayınlandı ve Path arayüzünü andıran yapısıyla Tumblr çok daha kolay kullanılır hale geldi.

Esasında bir önceki güncellemesinde Tumblr Android'e getirilen yeniliklerin neredeyse tamamı iOS için de yayınlanmıştı ancak arayüz bunların dışında kalmıştı ve çok daha çekici duran yeni arayüz iPhone kullanıcıları tarafından merakla bekleniyordu.

Artık uygulama ekranının sağ alt bölümünde bulunan yeni yazı butonuna basıldığında diğer seçenekleri sunan yeni bir sayfaya geçmek yerine direkt olarak o an bulunduğunuz pencerenin üzerini kaplayan yuvarlak ikonlar görebiliyorsunuz ve böylece çok daha hızlı bir şekilde seçiminizi yaparak paylaşımınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Aşağıdaki ekran görüntülerinde eski sürüm (sol) ile yeni sürüm (sağ) arasındaki farkları kolayca görebilirsiniz.

Tüketiciler göre Samsung Galaxy S4 en iyisi

YORUMLAR