Türk Telekom'un 4.5G Tarifeleri Belli Oldu, Fiyatlar Cazip Görünüyor

Türk Telekom'un 4.5G Tarifeleri Belli Oldu, Fiyatlar Cazip Görünüyor

Son günlerin en yenilikçi firması Türk Telekom, 4.5G teknolojisine sahip olacak tarifelerini duyurdu. Fiyatlar cepleri sarsmacak cinsten.

Bildiğiniz gibi 1 Nisan itibariyle 4.5G tarifesine geçiş yapacağız. 4.5G ile daha hızlı internet de hayatımıza girmiş olacak. Hepinizin bildiği gibi daha hızlı internert demek daha fazla para anlamına geliyor. Bu nedenle herkesin aklında soru işareti bırakan "4.5G kaç para olacak?" sorusunun cevabını da ilk olarak Türk Telekom vermiş oldu. Türk Telekom'un fiyatları ise oldukça cazip görünüyor.

Avea ve TTNet firmalarını tek çatı altında toplayan Türk Telekom, 4.5G teknolojisine ait ilk kampanyasını geçtimiz gün duyurdu. Faturalı ve Faturasız seçenekleri bulunan tarifeler 25 TL'den başlıyor ve 55 TL'ye kadar çıkıyor. Şu an kullandığımız tarifelerin fiyatlarıyla karşılaştırıldığında ise arada fark yok gibi görünüyor. Bu nedenle 4.5G sanılanın aksine ceplerimizi boşaltmayacak. Türk Telekom'un fiyatları ise şu şekilde;

Oldukça cazip bir tarife kataloğu hazırlayan Türk Telekom'un ilk olarak tarifeleri duyurması ilgi çekici oldu. Şimdi ise gözler diğer GSM şirketlerine yöneldi.

4.5G Sanıldığı Kadar Ucuz Olmayacak, Cebimizi Yakacak

4.5G İlk Aylarda Beklendiği Kadar Hızlı Olamayacak


YORUMLAR