Turkcell'de iPhone 6s ve 6s Plus Ön Satışları Başladı

Turkcell'de iPhone 6s ve 6s Plus Ön Satışları Başladı

Apple'ın Eylül ayı sonlarında düzenlediği lansmanla tanıtmış olduğu yeni iPhone modelleri iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modelleri bugün Turkcell ile ön satışa sunuldu. Apple'ın kendi Türkiye sitesinde 16 Ekim'den itibaren başlanacak olan satışlara Turkcell'in önceden başlaması ve 24 aylık vade sunması pek çok kişinin bu şekilde yeni iPhone'larına kavuşmasına öncülük edecek.

Tanıtıldığı günden bu yana ülkemize 3000 TL üzeri fiyatla geleceği konuşulan iPhone 6s ve iPhone 6s Plus için belirlenen fiyatlar da böylelikle açıklığa kavuştu. Turkcell'in web sitesinin (http://www.turkcell.com.tr/) anasayfasında da göreceğiniz üzere ürünler şu an ön satışa açık durumda veister peşin isterseniz de 24 ay vadeli olarak satın alabiliyorsunuz. Tabi 24 aylık taksitli ödemelerde seçeceğiniz iPhone modeli ile birlikte yanında bir Turkcell paketi de seçmeniz gerekiyor.

Cihazlar için belirlenen peşin fiyatlar:

  • iPhone 6s 16 GB: 3079 TL
  • iPhone 6s Plus 16 GB: 3479 TL

Her iki model için de 16 GB'lık modeller şu an için ön satışta yer alıyor fakat bu cihazların 64 ve 128 GB'lık modelleri de bulunuyor.

Gümüş, altın sarısı ve uzay gri renk seçenekleri S serisi ile birlikte Roze altın'da katılarak toplam renk seçeneği sayısı 4'e çıkartıldı. Ön satış ile satın almaya karar verirseniz işlemleri yaparken renk seçimini de yapıyorsunuz. Eğer Turkcell'in kampanyası ile ön satıştan yararlanarak iPhone 6s ya da iPhone 6s Plus satın alırsanız 16 Ekim'den itibarek yeni telefonlarınıza kavuşacaksınız.

Turkcell'in interneti bol paketi ile birlikte modeller için sunduğu 24 aylık taksitli fiyatlar ise şöyle:

  • iPhone 6s 16 Gb ve İnterneti Bol (1000 dk, 4 GB ve 1000 SMS): 24 ay boyunca 224.98 TL
  • iPhone 6s Plus 16 GB ve İnterneti Bol (1000 dk, 4 GB ve 1000 SMS): 24 ay boyunca 244.98 TL

Net olarak olmasa da aşağı yukarı tahmin ettiğimiz fiyatlar dudak uçuklatacak cinsten fakat her zaman olduğu gibi Apple ve iPhone hayranlarının yeni modellere büyük ilgi göstereceğini düşünüyorum. iPhone 6 ve 6 Plus modellerine göre görünüş farkları olmayan cihazlar, teknik donanım açısından çok daha üstün özelliklere sahipleri. Özellikle A9 işlemci ile birlikte daha fazla hız ve performans kazanan iPhone'un yeni modelleri kamera, grafikleri ve diğer teknik özellikleri ile de önceki modellerden daha önde.

Yeni iPhone'lar hakkındaki görüşlerinizi bizlerle altta yer alan yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR