Türkiye'deki Galaxy S3 Kullanıcıları İçin Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Yayınlandı

Türkiye'deki Galaxy S3 Kullanıcıları İçin Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Yayınlandı

Türkiye'deki Samsung Galaxy S3 kullanıcıları uzun bir süredir Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini bekliyorlardı. Samsung adeta bir bayram hediyesi olarak dünden itibaren Galaxy S3 için Android 4.1.1 güncellemesini Türk kullanıcılar için de indirilebilir kıldı.

Geçtiğimiz ay aralarında Türkiye'nin bulunmadığı dünyanın birçok ülkesinde Galaxy S3 içinde Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi gelmiş ve kullanıcılar hızlı bir şekilde indirmeye başlamışlardı. Söz konusu güncelleme sonrasında özellikle de daha hızlı bir Android deneyimi yaşatmasıyla dikkat çeken yeni sürüm nihayet Türkiye'ye de geldi.

Google Now ve Android Beam gibi yeni özellikleri de beraberinde getiren yeni sürüm birçok iyileştirmeyi de bünyesinde içeriyor. Galaxy S3 kullanıcıları Kies  ve cihazları üzerinden yazılımı kontrol edebilirler; OTA üzerinden indirebilirler. Eğer yazılım güncellemeye dair cihazınızda herhangi bir bilgi bulunmuyorsa birkaç gün için sizin de güncellemeye kavuşacağınızı belirtmeliyiz.

Android 4.1 Jelly Bean sürümüne dair detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız "Android 4.1 Jelly Bean Hakkında Her Şey" isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

YORUMLAR