Türkiye'nin Yeni Youtube Rekortmeni İrem Derici Oldu!

Türkiye'nin Yeni Youtube Rekortmeni İrem Derici Oldu!

Google'ın servisi olan; dizileri, filmleri ve klipleri izlediğimiz Youtube adlı video platformunda yeni bir rekor kırıldı. Tabii bu yeni rekor Türkiye için geçerli.

Youtube'de bildiğiniz üzere en çok izlenen içerik PSY'nin Gangnam Style'ı olmuştu. Tüm dünyayı kasıp kavuran bu şarkı ile dünya rekortmenliğine oturan PSY, bu rekortmenliği uzun süre elinde tutacak gibi. Ama dünya gündeminin hızlı bir şekilde değiştiğini düşünürsek her an her şey olabilir.

PSY'yi bir kenara bırakalım ve yeni Türkiye rekorumuza göz atalım. 3 aylık gibi kısa bir sürede Youtube'a yeni rekor kazandırıldı. Bu sitenin yeni Türkiye rekortmeni 2011 yılında O Ses Türkiye'ye katılan ve çok beğenilen İrem Derici. Kariyerinin önemli yere sahip olan "Kalbimin Tek Sahibine" adlı parçasıyla Youtube'da 41.389.083 izlenmeye imza attı. İzlenme sayısının yanı sıra 112.369 beğeni ve 8.211 beğenmeme oyuna sahip. Sürekli yenilenen bu sayaç biz haberi yazmak için videoya girdiğimizde +1 izlenme olarak değişti bile.

Yıllar önce sadece binlerde gezen Youtube izlenme sayısı günümüzde milyonlara ulaşmış durumda. Muyap'ın Youtube'ı bırakmasından sonra gelişen bu olayı paylaşmaktan onur duyarken İrem Dericiyi de tebrik ediyoruz. Daha önce Türkiye'de en çok izlenen video klip'i merak etmekte haklısınız. Fakat Muyap'ın hak sahibi olduğu tüm şarkıları kanalından silmesinden dolayı hangi şarkının en çok izlendiğini söyleyemiyoruz. Fakat Murat Dalkılıç olduğunu söyleyen bazı kaynaklar mevcut.

Microsoft Yönetiminden Ayrılan Steve Ballmer Yeni Projelere Odaklanacak

Brezilyalı Yargıç Secret Uygulaması İçin Harekete Geçti

iPhone 6'nın Ekran Çözünürlüğü Ortaya Çıktı

YORUMLAR