Twitter'ın Android ve iOS Uygulamalarına Fotoğraf Filtreleme Özelliği Geldi

Twitter'ın Android ve iOS Uygulamalarına Fotoğraf Filtreleme Özelliği Geldi

Twitter  dün resmi olarak yaptığı açıklama ile birlikte Android ve iOS mobil uygulamalarına fotoğraf filtreleme özelliğinin eklendiğini duyurdu. Fotoğraflarınızı güzelleştirebilmek için kullanacağınız filtremele özelliğinden uygulamayı güncelleleyerek faydanalabiliyorsunuz.

Hem Android hem iOS uygulama üzerinde çalışacak olan yeni özellik, Tweet'lerinize eklediğiniz fotoğraflarınızın daha güzel görünmesini sağlayacak. Filtreleme seçenekleri Tweet'e eklediğiniz fotoğrafların ufak halinin üstüne dokandığınızda ortaya çıkıyor. Son zamanlarda popüler olmaya başlayan fotoğraf filtreleme, efektlendirme ve düzenleme uygulamaları bir çok büyük firmanın dikkatini çekmiş ve hatta bu firmaların uygulamalarına fotoğraf düzenleme özelliğini standart özellik olarak eklemeye zorladı.

Artık Twitter kullanıcıları da atacağı Tweet'lere eklediği fotoğraflar için ekledikten sonra bir filtre seçerek çok daha güzel görünmesini sağlayabilir. Fotoğrafın daha güzel görünmesi ise tweet'lerin daha çok etkileşim alması anlamına geliyor. Bu sayede kullanıcılar arasında atılan tweetler daha fazla ilgi çekecek ve hem verilen cevap sayısı, hem retweet hem de favorilere eklemeler artacak.

Twitter'ın yeni eklemiş olduğu fotoğraf filtremele özelliğini denemek için aşağıdaki bağlantıları kullanarak Twitter'ın Android ve iOS versiyonlarını indirebilirsiniz. Denedikten sonra görüşlerinizi yada merak ettiklerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Bu Afrika Kralı Ülkesini Skype Üzerinden Yönetiyor!

YORUMLAR