Twitter'ın Yeni Özelliği Duyuruldu!

Twitter'ın Yeni Özelliği Duyuruldu!

140 karaktere sığdırdığımız cümlelerimizle paylaşım yaptığımız sosyal ağ Twitter, yep yeni bir özelliğini duyurdu. Twitter'ı kullanmadığımız zamanlarda olup bitenleri, neler kaçırdıklarımızı artık bize özel olarak hazırlayıp, ayrı bir sekmede gösteren yeni bir alan bulunuyor.

Takip ettiğimiz kişiler ve Twitter çevremizi temel alarak, beğenebileceğimiz Tweetleri seçeceği söylenen "siz uzaktayken" şeklinde adlandırabileceğimiz özelliğin popüler tweetler’den ne derece farklı olacağı ise kullanıldıkça ortaya çıkacak gibi görünüyor. Daha çok Twitter’a uzun süre girmeyen kullanıcılara yarar sağlayacak olan özellik, Twitter’a girme sıklığımıza göre az veya çok Tweet gösterecek.

Kısa bir süre önce beta test aşamasında olan özellik, 20 günlük sürenin ardından kademeli olarak kullanıma açıldı. İlk olarak Twitter'ın iOS uygulamasında çalışacak olan yenilik, çok yakın zamanda Android ve Web arayüzü için de çalışmaya başlayacak. Windows Phone ve diğer platformlar için ise herhangi bir açıklama yapılmadı. Bir süredir durağanlaşan Twitter'ın yeni hamleleri, bakalım dev sosyal ağı ne kadar etkileyecek.  Zira şirket borsaya da açılmış durumda ve tüm yaptıkları hisse değerlerini etkiliyor.

Megaupload'ın Şifreli Video ve Sesli Görüşme Servisi MegaChat Kullanıma Açıldı

Twitter’ın yeni özelliği sayesinde, biz yokken olup bitenleri kaçırma derdi sona eriyor

YORUMLAR