Vine Güncellendi, Kamerası Gücüne Güç Kattı

Vine Güncellendi, Kamerası Gücüne Güç Kattı

Sosyal medya uygulamalarının şüphesiz en eğlenceli olanı Vine. 6 saniyelik kısıtlı süre boyunca video çekiyor ve çektiğiniz bu videoları takipçilerinizle paylaşıyorsunuz. Vine'ın genel amacı bu ve arkasında destek olarak büyük bir firma Twitter var.

Vine belirli aralıklarla mobil uygulamaları için güncelleme yayınlıyor. Öncelikli olarak iOS platformunda önem veren şirket yetkilileri yeni güncellemeyi her zaman olduğu gibi ilk iOS platformunda paylaştı. Bildiğiniz üzere Vine ilk çıktığı zamanlarda da sadece App Store'da vardı.

Vine yavaş yavaş kendi kamera uygulamasını çıkartmak istiyor. Daha önce yaptığı güncellemede yeni kamerasını tanıtan uygulama, bu güncelleme ile birlikte daha gelişmiş kamerasını tanıttı. Haberin hemen altında videosunu da gördüğünüz güncellemede Vine çekmek için karşınıza oldukça profesyonel bir kamera ekranı çıkıyor. Bu kamera ile Vine çekerken işleriniz oldukça kolaylaşacak. Mesela videoyu yavaşlatıp hızlandırma seçeneğiyle kısa videoyu uzun, uzun videoyu kısa olarak Vine'da yayınlayabileceksiniz.

Çektiğiniz Vine'ı izleyip kontrol edebilirsiniz. Beğenmezseniz iptal edebilir veya başak zaman yayınlamak için saklayabilirsiniz. Bazı kaynaklarda kullanıcıların cihazlarında bulunan videoları da Vine'a yükleyebileceği konusunda dedikodular var. Bunun ne kadar doğru olduğunu uygulamayı aşağıdaki bağlantılar yardımıyla güncelledikten sonra öğrenebiliriz. Yalnız güncellemenin sadece iOS platformu için geçerli olduğu hatırlatalım.

 

Flappy Bird'ün Yaratıcısı Swing Copters'i Yayınladı

ALS Hastalığına Karşı Buzlu Su Dökme Kampanyası Sosyal Medyada Trend Oldu

Xbox 360 İçin 500 GB ve 360 GB'lık İki Yeni Harddisk Satılacak

YORUMLAR