VLC for Windows Phone, Yüzde Yüz Kullanıcı Deneyimine Hazır

VLC for Windows Phone, Yüzde Yüz Kullanıcı Deneyimine Hazır

Aylardır çalışmaları süren VLC Player Windows Phone sürümü için beklenen sonuca ulaşıldı. İsim ibaresiden "beta" kelimesini kaldıran VLC ekibi, arayüz değişikliğiyle birlikte yeni özellikleri de uygulamaya sığdırmayı başarmışlar.

Geçtiğimiz sene beta sürümü olarak mağazaya sunulduğundan bu yana oldukça köklü değişimler yaşayan VLC for Windows Phone artık evrensel bir yapıya ulaştı. Uygulamanın arkasındaki isim olan Thomas Nigro, Masaüstü Windows ile Windows Phone arasında kodlar bazında birebire yakın bir uyum yakalandığını belirtiyor.

Bundan önceki güncellemede HD video oynatma konusu birçok kullanıcının onayıyla sıkıntılar yaratıyordu. Yeni VLC ile birlikte bu sorunun tamamen ortadan kalktığı söyleniyor. Yeni sürüm ile birlikte HD video konusunda sıkıntı yaratan bir durum ile biz de karşılaşmadık.

Çok çeşitli video desteği ve hızlı oynatma performansı ile dikkat çeken VLC for Windows Phone, ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama. Cihazınıza bu uygulamayı indirmek istiyorsanız aşağoda yer alan bağlantı butonunu tıklamanız yeterli olacaktır.

Masaüstü deneyimi veya diğer platformlar için de VLC Player'ın mevcut olduğunu hatırlatalım.

Windows 10 İçin VLC Player Görüntülendi

YORUMLAR