WhatsApp'a Android Wear Desteği Geldi

WhatsApp'a Android Wear Desteği Geldi

Eğer sıkı bir WhatsApp kullanıcısı iseniz ve de Android Wear’lı bir akıllı saatiniz varsa size harika bir haberimiz var.

Android  , iOS  , Windows Phone , (Windows 8.1 yakında) platformlarında kullanıcıların birbiriyle ücretsiz olarak mesajlaşmalarına ve dosya paylaşmalarına izin veren popüler iletişim uygulaması WhatsApp’ın Android sürümü güncellendi. 2.11.322 sürüm numarasına ulaşan uygulama Android Wear desteğine kavuştu.

Çapraz platform destekli popüler mesajlaşma uygulamasının son sürümünü indiren Android kullanıcıları artık akıllı telefonlarını açmadan doğrudan akıllı saatlerinden (LG G Watch, Samsung Gear Live, Moto 360 gibi.) gelen direkt ve grup mesajlarını okuyabilecek, tek kaydırma hareketiyle sesli olarak yanıt verebilecek, bildirimleri takip edebilecek. Kullanıcılar aynı anda birden fazla mesajı okuyabilecek ve yanıtlayabilecek. Direkt ve grup mesajlar gönderenin ismiyle birlikte gösterilecek.

WhatsApp Android uygulamasının en güncel sürümü henüz Google Play’de yayınlanmış değil. Bu yüzden WhatApp’ı Android Wear’lı cihazınızda çalıştırabilmeniz için .apk dosyasını indirmeniz gerekiyor.

Çalışanlar için Yararlı Android Wear Uygulamaları

YORUMLAR