WhatsDog, WhatsApp Kullanan Çiftlerin Arasını Açacağa Benziyor!

WhatsDog, WhatsApp Kullanan Çiftlerin Arasını Açacağa Benziyor!

WhatsApp, mesajlaşma uygulamaları kategorisini domine eden bir uygulama. Bugün dışarı çıkıp bir araştırma yapsak sanıyoruz ki akıllı telefonu olup da WhatsApp kullanmayan çok az kişiye denk geliriz.

Hal böyle olunca uygulama geliştiricileri de boş durmuyor ve popüler uygulamalarla yaşadığımız deneyimi bir adım ileriye taşıyabilmek için çeşitli yapımlara imza atıyorlar. WhatsDog da bu yapımlardan bir tanesi fakat bu uygulamanın başa bela açma potansiyeline sahip bir takım özellikleri var.

Aslında bu tamamen kullanım amacıyla alakalı bir şey fakat ülkemizdeki genel kullanıcı profilini göz önüne aldığımızda WhatsDog'ın ne gibi sorunlara yol açabileceğini az çok tahmin edebiliyoruz. Uygulamanın temel görevi kendi seçeceğimiz bir WhatsApp kullanıcısının ne zaman çevrimiçi olduğunu bize bildirim olarak göstermek.

Örneğin sevgilimizin ne zaman WhatsApp'a girdiğini görmek istersek tek yapmamız gereken WhatsDog'a numarasını yazmak. Bu aşamadan sonra uygulama o kişi ne zaman aktif olursa bizlere bildirim gönderiyor ve işin güzel yanı da o kişinin bundan hiçbir şekilde haberi olmuyor. Uygulamanın çalışma karakteri son derece basit ve sorun yaratmayacak cinsten.

Açıkçası bu uygulamayı her ne kadar faydalı bulmuş olsak da ajanlık amacıyla kullanılabileceği gerçeğiyle de yüzleşmemiz gerekiyor. Siz yine de bu uygulamayı denemek isterseniz aşağıda bulunan bağlantımızı kullanabilirsiniz.

İnternet'in En Büyük Belası Adware Yazılımlar Hızla Yayılıyor

YORUMLAR