Xiaomi MIUI7 Tanıtıldı Akıllı Cihazın Hızı Şaşırtıyor

Xiaomi MIUI7 Tanıtıldı Akıllı Cihazın Hızı Şaşırtıyor

Geçen hafta Çin pazarı için duyurulan Xiaomi MIUI7 dağıtım alanını genişletti. Xiaomi MIUI7 Latin Amerika ve Asya pazarına yayıldıktan sonra Avrupa’yı da hedefliyor.

Xiaomi MIUI7 önemli yeniliklere sahip. Kullanıcıları için hem donanım hem de yazılım tabanlı yenilikler sunuyor. Kullanıcıların kolayca telefonun arayüzünü yeniden oluşturmalarını sağlayabiliyor. MUSE motoru sayesinde Xiaomi MIUI7 cihaza sahip olanlar kolaylıkla Android arayüzünü görsel olarak tasarlayabiliyorlar.

Xiaomi MIUI7 elbette sadece bu özelliği ile öne çıkmıyor. Cihaz son derece önemli performans optimizasyonlarını da gitmiş. Özellikle Android işletim sistemi ve CPU üzerinde yaptığı yeniliklerle uygulamaların normal bir cihaza oranla daha hızlı yüklenebiliyor olmasını da sağlamış. Xiaomi MIUI7 şimdiye kadar piyasaya çıkan tüm Xiaomi Android telefonlardan yüzde 30 oranında daha hızlı açılıyor. Xiaomi MIUI7 bu optimizasyonlara rağmen tüm Xiaomi serisinin batarya ömründen 3 saat daha fazla batarya ömrü sunuyor. Aşağıdaki videoda MIUI6 ve MIUI 7 performans karşılaştırmasını izleyebilirsiniz.

Xiaomi Hindistan, Malezya, Endonezya, Çin ve Brezilya’da çok satan bir marka. Xiaomi MIUI7’nin hedefi ise bu pazarı Avrupa’ya kadar taşıyabilmek.

Xiaomi’den 200 Dolara Amiral Gemisi: Mi4i

Xiaomi Yine Durdurulamadı Redmi Note 2 Yarım Günde 800 Milyon Sattı

YORUMLAR