Yahoo'nun Video Mesajlaşma Uygulaması 'Yahoo Livetext' Yayınlandı

Yahoo'nun Video Mesajlaşma Uygulaması 'Yahoo Livetext' Yayınlandı

Yahoo'nun mesajlaşma uygulamaları kategorisine yeni bir soluk ve heyecan getireceğini düşünerek geliştirmiş olduğu "Yahoo Livetext" uygulaması tüm kullanıcılar açık hale getirilerek kullanıma sunuldu. Bir süredir kısıtlı bölgeler üzerindeki kullanıcılar için olan uygulama, sonunda tüm Dünya üzerindeki kullanıcılara sunuldu.

Bulunduğunuz ortamda canlı videolar çekerek üzerine yazılar ekleyerek arkadaşlarınız ile canlı mesajlaşma yapabilme olanağı sunan Yahoo Livetext uygulaması, Android ve iOS kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor.

Gitmiş olduğunuz konserde, partide, maçta, tatilde ya da herhangi bir ortamda hemen video çekerek üzerine ifade etmek istediğiniz mesajı yazıp istediğiniz kişiye gönderebileceğiniz uygulama ile çektiğiniz videolar sessiz olarak gönderiliyor. Yani bir nevi videolar arka plan olarak kullanılıyor. Standart mesajlaşma uygulaması çizgilerinin çok dışında olan uygulama, fotoğraflar üzerine istediğimizi çekerek göndermemizi sağlayan Snapchat'e benziyor olsa da, videolar çekerek anlık mesajlaşma fırsatı sunması ile bu uygulamadan ayrılıyor.

Yahoo'nun büyük umutlar ile çıkarmış olduğu bu uygulamann kişisel olarak tutacağını düşünüyorum. Zira mesajlaşma uygulaması kategorisinde bulunan pek çok popüler uygulama hep büyük firmaların sahip oldukları uygulamalar. Yahoo'da bu firmalardan bir tanesi olduğu için gerekli desteği sağlayarak uygulamanın gelişim ve büyüme sürecini tamamlayacaktır.

Henüz çok yeni olan Yahoo Livetext uygulamasını deneyerek hissettiklerinizi ve karşılaştıklarınızı bizle alttaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Yahoo Livetext'i hemen indirmek için yine altta yer alan indirme bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus Tanıtıldı. İşte Detaylar!

YORUMLAR