Yandex.Navigasyon Güncellendi

Yandex.Navigasyon Güncellendi

Yandex'in kullanıcılarına trafik bilgileri göstererek yollarını daha kolay bulmalarını sağlayan navigasyon servisi Yandex.Navigasyon güncellenerek yeni sürümü çıkarıldı. Android, iOS ve Windows Phone uygulamalarını kullanıyorsanız haberimizin altındaki bağlantıları kullanarak güncellerini indirebilirsiniz.

Türkiye'de gerçek zamöanlı trafil bilgisi sunan ilk servis olan Yandex.Navigasyon pek çok kişinin zaman tasarrufu yapmasını ve gideceği yol için önlemler almasını sağlıyor. Gideceğiniz yolun yoğunluk durumuna göre alternatif yol haritaları sunabilen uygulama artık daha hızlı ve kullanışlı. Önceki gün güncellenen uygulamanın yeni mobil versiyonlarında artık hem 3G kotanız daha az gidecek hem de uygulamayı daha hızlı kullanabileceksiniz.

Android, iOS ve Windows Phone mobil cihazlarınızda Yandex.Navigasyon'u kullanıyorsanız mutlaka hemen güncelleyin. Uygulamanın güncellenen versiyonu ile gelen özellikler çok fazla olmasa da uygulamayı kullanmak için oldukça geçerli sebepler. Aşağıda yeni gelen özellikleri bulabilirsiniz.

  • 3G üzerinden Yandex.Navigasyon kullananlar artık daha az internet kullanımı gerçekleştirecek. İstediğiniz şehirin haritalarını mobil cihazlarınıza indirme olanağı sunan uygulama sayesinde internet kotanız uygulamadan dolayı çok az gidecek.
  • Şehir haritalarını cihazınıza indirdiğiniz için uygulama ile navigasyon deneyiminiz daha hızlı gerçekleşecek. Bilgilerin tamamını netten almayacak olan uygulama bu sayede hem daha az internet veri kullanımı gerçekleştirecek hem de eski sürümüne göre daha hızlı çalışacak.

Büyük bir güncelleme olmamasına rağmen oldukça yenilikçi ve güzel özellikler eklenen Yandex.Navigasyonu daha önce denemediyseniz bile mutlaka bir göz atmalısınız. Ayrıca Avea hat sahibi olup Yandex.Navigasyon kullanıyorsanız yada kullanmayı düşünüyorsanız, uygulamanın kullanımı için internet kotanız gitmiyor. Yani mobil internet paketiniz küçük olsa bile Avea ile tamamen ücretsiz kullanarak, internet kotanızı internette gezinerek yada diğer işlerinizi hallederek kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S6, Ocak Ayında Tanıtılabilir

YORUMLAR