Yeni Hellboy Filminden İlk Fotoğraf Geldi

Yeni Hellboy Filminden İlk Fotoğraf Geldi

Son olarak 2008 yılında beyaz perdede izlediğimiz efsane çizgi roman karakteri Hellboy, ‘Rise of the Blood Queen’ adını taşıyan serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkacak. Hellboy’un yaratıcısı Mike Migola, Twitter hesabından Hellboy’un yeni görüntüsünü takipçileriyle paylaştı.

Fantastik sinema denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Guillermo del Toro'nun yönetmenliğiyle 2004 yılında karşımıza çıkan Hellboy, 2008 yılında gelen Hellboy: The Golden Army ile beyaz perdede fırtınalar estirmişti.

Aradan geçen 9 sene sonra Hellboy, üçüncü devam filmiyle yeniden adından söz ettirecek. Hellboy: Rise of the Blood Queen filminin yönetmen koltuğunda bu kez Neil Marshall otururken, filmin senaristliğini de Mike Mignola ve Christopher Golden üstleniyor. Gelen haberler yeni Hellboy filminin her zamankinden daha karanlık ve korkunç olacağı yönünde.

Hellboy: Rise of the Blood Queen filminin senaristliğini yapan, aynı zamanda da Hellboy’un yaratıcısı olan Mike Mignola, sosyal medyadan Hellboy’un yeni görüntüsünü paylaştı. Daha ufak bir bebekken cehennemden dünyaya geçiş yapan şeytani ama bir o kadar da melek kahramanımız Hellboy, Stranger Things’in yıldızı David Harbor’un oyunculuğuyla yeniden hayat bulacak.

Yeni görüntüsüyle oldukça heyecanlandıran Hellboy, Ron Perlman’ın canlandırdığı Hellboy’dan biraz daha farklı görünüyor. Daha büyük boynuzlar ve daha uzun saçlar, kahramanımızın daha da etkileyici gözükmesini sağlamış. Ayrıca, bir önceki filme göre daha metalik bir yapıya kavuşan Hellboy’un rengi, karakteri çok daha gizemli bir hale getirmiş. Bu değişikliklere rağmen Mike Mignola’nın orijinal çizgi romandaki kahramana oldukça sadık kaldığını söylemeliyiz.

Hellboy: Rise of the Blood Queen’in ne zaman vizyona gireceği henüz açıklanmadı, ancak yakın bir zamanda yeni Hellboy filmiyle ilgili daha detaylı bilgilerin geleceğini tahmin ediyoruz.

Çizgi Roman Severler İçin En İyi 10 Android Uygulaması

Joker, Kendi Hikayesiyle Beyaz Perdeye Geri Dönüyor

Joker Origin Filmi için Leonardo DiCaprio Sesleri!

YORUMLAR