Yeni İnternet Dizimiz Görünen Adam YouTube'da!

Yeni İnternet Dizimiz Görünen Adam YouTube'da!

Şimdi diyeceksiniz ki, "Günaydın Gökhan, mağara soğuk muydu?". Gerçekten değildi, Görünen Adam'ı çıktığı gün hemen tükettim. Ancak daha fazla insana ulaşmasını istiyorum, bu yüzden sizlerle bu haberi paylaşmak istedim. Evet ahali, duyduk duymadık demeyin, yeni internet dizimiz Görünen Adam dünyanın en büyük video paylaşım sitesi YouTube üzerinde yayınlanmaya başladı. 

Ünlü sinema ve dizi yönetmeni Onur Ünlü'yü tanımayanınız varsa kısaca özetleyeyim, kendisini pek çok insanın hayran olduğu Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Beş Şehir, Beş Kardeş ve Polis gibi yapımların başında gördük. Leyla ile Mecnun'u özellikle vurguluyorum, çünkü absürt komedi alanında efsaneler arasına çoktan girdi.

Biraz bilim kurgu biraz da komedi unsurlarını içerisinde barındıran Görünen Adam dizisi de, "Merhaba, ben Onur Ünlü'nün eseriyim" diye bağırıyor. Kimsenin göremediği ve sadece aynadan görünen adamların İstanbul'daki maceralarını konu alan dizi, yaklaşık 20 dakikayı bulan bölümleriyle YouTube'da yayınlanıyor. Üstelik dizinin kadrosunda Erkan Kolçak ve Osman Sonant gibi iyi oyuncular da bulunuyor. 

Dizinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Dizinin ilk 3 bölümü hemen yayınlandı. Dördüncü bölüm ise yolda. Bu tarz yapımların her zaman desteklenmesi dileğiyle, Görünen Adam YouTube sayfasını buradan sizlerle paylaşıyorum. 

YORUMLAR