Yeni iPhone için Kamp Sezonu Açıldı!

Yeni iPhone için Kamp Sezonu Açıldı!

Apple'ın yeni tanıtacağı iPhone modeli daha tanıtılmadan klasikleşen kamp sezonu başladı. Yurt dışında yer alan Apple Store'lar önünde bu sefer çok daha erken başlayan kampı ilk olarak Avustralya'da bir kişi gerçekleştirdi.

Yeni çıkacak olan iPhone modelini eline almak isteyen ilk kişilerden bir tanesi olmaya niyetli kişilerin giriştiği bu macera maksimum bir hafta sürer fakat yaptıkları çılgınlığa değer mi? Bence değmez. Fakat bunu yaparak ellerine geçirdikleri şey sadece yeni iPhone'u ilk almak değil, aynı zamanda popüler olmak fırsatını da ele geçiriyorlar. Basın tarafından yoğun ilgi gören kampçılar kısa süreli de olsa kameralarda görünüp televizyona çıkma fırsatı elde ediyorlar.

Apple'ın yeni her yıl Eylül ayında düzenlediği etkinlikte bu sene yeni iPhone modeli ile birlikte bir de iPad Pro tanıtması bekleniyor. Bunun dışında ise Apple TV'nin yenilenmiş bir versiyonunu da bu etkinlikte görebiliriz.

Uzun süredir teknolojilerini süsleyen yeni iPhone modelinin iPhone 6S mi yoksa iPhone 7 mi olacağını kısa süre içerisinde öğreneceğiz. Fakat iPhone 7'den önce iPhone 6S olması çok büyük ihtimal.

Android'e göre çok daha koyu ve fanatik kullanıcılara sahip olan Apple'ın yeni modeli de satış rekorları kıracak mı sizce? Yeni iPhone ve iPad modelleri hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR